مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» معرفی کامل سئو محتوا

معرفی کامل سئو محتوا

با صرفه سازی سایت و بهینه سازی محتوا

 

سئوی وب سایت محتوا از اولی و بنیادی ترین مباحث سئو است که هر مدیر وب سایت می بایست دارنده داده ها کافی نسبت به آن باشد . منظور از بهینه سازی سایت محتوا , گزینش تیتر مطلوب و نوشتن بهینه مطالب سایت است , به نحوی که بیشترین درجه را بتوان در موتورهای کاوش کسب نماید . بازاریابی محتوا تکنیک ساخت محتوای گران بها و پر طرفدار و اشتراک گذاری آن در وب است و انگیزه آن جذب حداکثری ازدحام از سمت یوزرها در جهت وبسایت است . این فعالیت توسط ابزارهای متفاوتی که وب به ما داده است قادر است صورت پذیرد . ایجاد محتوا زیاد با سئو سایت هم در رابطه است به نحوی که بخش اعظمی از اشخاص و متخصصان , بهینه سازی سایت را هم اندازه ساخت محتوا می دانند .


https://lnkd.in/e8JVdJF

 

محتوا و کاوش با یکدیگر پیوند خورده اند , به نحوی که درصورتی که تمام تکنیک های با صرفه سازی سایت را رعایت کرده باشید , اما وبسایت شما دارنده محتوای به در به خوری نباشد , شانس متعددی برای نمایش در صفحات جستجوی گوگل نخواهید داشت . گوگل فقط به سایت هایی اهمیت میدهد که دارنده محتوای ارزشمند باشند .

 

بازاریابی محتوا و مطلقا ساخت محتوا از خط مش های بخش اعظمی قابل اجرا است . شما با دقت به ذوق و سلیقه فردی خویش و آشنایی یوزرها , از هر روشی که به کار گیری می‌کنید , خروجی آن می بایست دارنده سه خصوصیت باشد . دیدنی بودن , سرگرم کننده بودن و کاربردی بودن سه خصوصیت اساسی و دارای اهمیت هر محتوایی است . در حالتی‌که که محتوای وب سایت مربوط به تیتر آن نباشد و یا این که در صورت دارای ارتباط بودن بسیار سطحی و به درد نخور باشد , موتور های کاوش رتبه ای برای آن قائل نمی‌شوند . بازاریابی محتوا یکی از بزرگترین تفاوت ها بین مارک های متعدد است .


روش های ساخت محتوا

 

روش های متعددی برای ساخت محتوا موجود هست کماکان که خویش محتوا هم از تنوع متعددی برخوردار‌است . برای اینکه با بازاریابی محتوا بیشتر آشنا گردید و معنی آن را خوبتر درک فرمائید , در ادامه به ارائه یک‌سری نمونه و روش برای ساخت محتوا می پردازیم .

 

اینفوگرافیک : منظور از اینفوگرافیک , طرح های گرافیکی بلندیست که شامل آمارها , نمودارها , گراف ها و بقیه داده ها میگردد . اینفوگرافیک میتوانند زیاد مفید باشند , به این ادله که در صورت پسند یوزرها میتوانند به واسطه اشتراک گذاری های زیاد سالیان در اینترت بمانند و مورد به کار گیری قرار گیرند . پباده سازی یک اینفوگرافیک به خاطر این که به پژوهش ها گوناگون و نیروهای انسانی دارد میتواند مقداری مالامال هزینه باشد . ولی اشتراک گذاری آن و معرفی ان به یوزرها به سمت بازاریابی شبکه‌های‌اجتماعی نیاز به صرف فرصت دارد .

وب لاگ : وب لاگ وب سایت یکی مهم‌ترین بخش های ساخت محتوا میتواند باشدو با به کارگیری انتشار محتوای باارزش در مقطع های هنگامی مشخص و معلوم , میتوانید در موضوع بازاریابی محتوا قدم مضاعف بزرگی را بردارید

ویدئوها : با دقت به پرورش روز افزون عشق یوزرها به دیدن محتوای ویدئویی , تهیه ویئو های آموزشی و معرفی محصول ها از جمله قدم های قدرتمند در جذب یوزرها است . ساخت محتوای ویدئویی قادر است مقداری وقتگیر و نیاز به انرژی بالایی هم داشته باشد . ویدئوی خویش را می توانید نیز در وب سایت خویش و نیز در وبسایت های اشتراک کلیپ نظیر یوتیوب و آپارات انتشار دهید . پرداخت پول به ازای نمایش های کلیپ که از خدمت های یوتیوب هست , تهیه و تنظیم کنندگان کلیپ را بدین فعالیت مضاعف عشق مند کرده و بالطبع یوزرها را هم به دیدن این ویدیو ها ترغیب نموده است .

 

مطالعات میدانی : به واسطه تحقیق و کاوش در رابطه یک موضوع خاص میتوانید دست به یک مطالعه می‌دانی در این زمینه بزنید و نتیحه استدلال‌ها و مطالعات خویش را در قالب یه گزارش به یوزرها ارائه دهید . در پایان هم می توانید از روش سود متبوع به ارائه یک خدمت یا این که فرآورده خویش به یوزرها بپردازید .


چرا بازاریابی محتوا را تعیین کنیم؟

 

احتمال دارد مهمتر از فهم و درک بازاریابی محتوا , اطلاع از اهمیت آن در کسب و فعالیت است . در این راه به بررسی یک چرخه می‌پردازیم که دراین باره می‌تواند رخداد بیفتد .

بهینه سازی وب سایت محتوا

آگاهی : با به کارگیری از محتوا می‌توانیم یوزرها نسبت به یک مورد مطلع سازیم .

نکاتی در زمینه‌ی محتوا در سئو سایت

دوراندیشی : با استعمال از محتوا میتوانیم یوزرها نسبت به یک مورد مطلع سازیم .

 

تحقیق : موقعی که یوزرها حس نیاز به داده ها می‌کنند دست به پژوهش ها می زنند . مثلا یک خریدار اتوموبیل قبل از خرید به تحقیق در رابطه گونه های اتومبیل و

فراگیری با صرفه سازی وبسایت محتوا : 100 % عملی و کاربردی به همراه ویدیو

بهینه سازی وب سایت محتوا جانور در تارنما , یا این که ( از به عبارتی ابتدا ) ساخت محتوا بر اساس اصول سئو سایت یکی از شغل های مهمی است که باید در سئو وب سایت مورد اعتنا ویژه قرار بگیرد .


کلمه و واژه کلیدی; ستاره قطبی متخصصین با صرفه سازی سایت

 

وقتی قصد رفتن به هجرت دارید , البته نمدانید مقصد کجاست , چطور متوجه صحیح رفتن یا این که نادرست رفتن شیوه میشوید؟!

 

برای سئوی محتوا , نخستین بایستی واژه اصلی تعیین کنیم .

در این بخش به توضیح قسمت های متعدد و اصطلاحات متفاوت مرتبط با عبارات مهم می‌پردازیم تا ادامه مشاجره را خوبتر و عمیق خیس فهم کنید و بتوانید استفاده کنید .


واژه دارای اهمیت یا این که Keyword چیست؟

 

واژه حیاتی به عبارتی عبارتی میباشد که قصد داریم تارنما خویش را براساس آن با صرفه سازی وبسایت کنیم .

 

به عنوان مثال به طور کلی ما قصد داریم با واژه و کلمه دارای اهمیت “ سئو ” در گوگل مرتبه بگیریم .

عبارت دارای اهمیت یا این که Key Phrase چیست؟

 

عبارت اساسی به لغت ها حیاتی تعدادی سیلابسی گفته میشود .

 

مثلا ما در‌این مقاله قصد داریم با عبارت “ بهینه سازی سایت محتوا ” سکو بگیریم .


لانگ تیل کیورد ( Long Tail Keyword ) یا این که واژه دارای اهمیت دم دراز چیست؟

 

زمانی تعداد سیلابس های عبارت مهم از 3 تا بیشتر میشود , آن واژه و کلمه اساسی لانگ تیل کیورد به اکانت می‌آید .

 

در منظر نخستین از لحاظ افرادی که پروژه بهینه سازی وب سایت انجام نداده اند , لانگ تیل کیورد ها عالی نیستند و کلمات حیاتی خیلی خوب تر می باشند .

 

چونکه قاعدتا کلمه و واژه “ سئوی سایت ” از “ یادگرفتن سئو محتوا ” کمتر سرچ میشود .

 

اما در همین مقاله ما روی لانگ تیل “ یادگرفتن بهینه سازی وب سایت محتوا ” در کنار عبارت “ سئوی سایت محتوا ” عمل میکنیم .

 

در اینجا لیستی از 3 مزیت استفاده از لانگ تیل کیوردها را ابلاغ می کنیم :

 

سریعتر می توانید درین عبارت ها جايگاه بگیرید و به ورقه یک گوگل برسید

مردمان هنگامی دقیقا می دانند دنبال چه چیزی می‌باشند , لانگ تیل سرچ می کنند


LSI ( ال اس ای ) یا این که عبارت دارای اهمیت نیز خوانده یا این که دارای ربط چیست؟

 

lsi مخفف latent semantic indexing به عبارت های دارای اهمیت گفته میشود که از دید معنایی به عبارت کلیدی ما نزدیک هستند .

 

برای مثال در همین مقاله که تمرکز حساس عبارت “ سئوی سایت محتوا ” است , عبارت “ آموزش بهینه سازی وبسایت محتوا ” نیز بخشی از lsi ها به حساب می‌آید .

 

مدام نیز اینطور نیست که به لانگ تیل کیورد های یک کلمه و واژه با اهمیت lsi بگوییم .

 

فرض فرمائید در اکنون سئوی وب سایت یک برگه می‌باشید و میخواهید با واژه “ ماتریکس ” درجه بگیرید .

 

شما قرار است در آن کاغذ در باب “ فیلم ” ماتریکس کلام فرمایید خیر ماتریکس در ریاضی…

 

در اینجا گوگل برای این که بفهمد خواسته برگه فیلم ماتریکس است خیر ماتریکس در ریاضی ها از lsi ها امداد میگیرد .

 

گوگل ورقه را بررسی می کند و وقتی که در آن کاغذ عبارت هایی نظیر فیلم , کارگردان , کیانو ریوز , نئو و … را میبیند متوجه میشود که‌این یک ورقه در خصوص فیلم ماتریکس است و با عبارت های مرتبط به شما درجه می دهد .


اکنون ما از lsi ها چطور استعمال کنیم؟

 

در شرایطی‌که قصد داریم با یک عبارت اصلی مرتبه بگیریم , می بایست از lsi های آن نیز به صحت استعمال کنیم تا گوگل خواسته برگه ما‌را خوبتر بفهمد و به ما در عبارت های کلیدی مشابهی که چه بسا برای آن‌ها طرح ریزی نکرده ایم نیز سکو خیر بدهد .

 

 


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ   |   روانشناس ایرانی در لندن   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده